A A A

Centrum sociálních služeb Kuřim

Centrum sociálních služeb Kuřim je příspěvkovou organizací, jejímž zřizovatelem je Město Kuřim.

Očkování proti nemoci COVID-19

V úterý 23. 2. 2021 proběhlo očkování vakcínou Moderna proti nemoci COVID-19 u nájemníků DPS Kuřim a pracovníků Centra sociálních služeb Kuřim, kteří jsou v přímém kontaktu s klienty pečovatelské služby. 

Děkujeme JMK, dále úžasnému mobilnímu týmu z nemocnice Tišnov, který zajistil očkování. Poděkování patří i pracovníkům Centra sociálních služeb Kuřim, kteří akci koordinovali a po celou dobu spolupracovali se zdravotníky a dopomáhali seniorům.

Očkování proti nemoci COVID-19 zprostředkoval pro nájemníky a zaměstnance Jihomoravský kraj přes nemocnici Tišnov. Hladký průběh akce zajistili pracovníci Centra sociálních služeb Kuřim, který spočíval zjištěním počtu zájemců o očkování v DPS, pomoci seniorům s vypsáním informovaného souhlasu s aplikací očkovací látky, nachystáním časového harmonogramu očkování, vyčleněním místnosti pro mobilní očkovací tým a prostoru pro očkované, doprovodu zdravotníků do bytů k špatně mobilním seniorům, provedení kontroly seniorů v bytech po očkování. Pracovní CSS Kuřim byli po celou dobu očkování nápomocni týmu zdravotníků. Očkování bylo zahájeno v 13.00 hodin a ukončeno v 15.00 hodin, tj. o více jak hodinu dříve díky velmi dobré spolupráci všech členů jednotlivých týmů.

Druhé kolo očkování je naplánováno na 23. 3. 2021.

Vytvořeno 24.2.2021 10:42:51 | přečteno 412x | m.bartova
 
Jsme na portálu VašePéče.cz Kurim Jihomoravsky MSPV
load